Hakkımızda

Manisa Furkan Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda 2000 yılından bu zamana birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kusursuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma  yetki belgesine sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız ustalık belge sahibidir. Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik ve dikkatli koşullar altında yapılmaktadır. Bulaşık ve çamaşır makinalarınızın söküm ve montaj hizmetinide vermekteyiz. Sizlere İrtibat ofisimize bekleriz.  Adres: Topçu Asım Mahallesi, 3513. Sokak No: 11 / B Karaköy Yunusemre/Manisa Telefon: 0535 492 41 10

The Personal Statement is one of the most important sections of applying for college admission

It’s a fantastic chance to write about your thoughts and aspirations for your self, your own future and in which you hope to go in life. Every high school student should at least take this badly. Here are a Couple of things that will help you termpapersworld.com create a personal statement that will stand out and Provide you the maximum benefit:

Leave a comment

Required fields are marked *